ताजा समाचार

दुलर्भ योगका कारण आज निकै राम्रो छ यी ३ राशिको भाग्यआजको पञ्चाङ्ग

मिति २०७६ साल भदौ ८ गते आइतबार, इस २०१९ अगस्ट २५, शकसंवत् १९४१, परिधावी संवत्सर, दक्षिणायन, वर्षा ऋतु, नेसं ११३९ गुँलागा, भाद्र कृष्णपक्ष, दशमी, २५ः५९ उप्रान्त एकादशी तिथि। काठमाडौंमा सूर्योदय–५ः३९ बजे, सूर्यास्त–१८ः३१ बजे र दिनमान ३२ घडी ९ पला।

मिथुन

मान्यजनको सहयोग सहानुभूति मिल्नेछ । आकस्मिक आम्दानीको योग देखिन्छ । व्यापार व्यवसायबाट आय आर्जन राम्रै हुनेछ । घर परिवारमा सुख,शान्ति मिल्नेछ । प्रयत्न गरेमा बक्यौता रकम उठ्नेछ । पुराना मित्रहरु भेटिने छन् । पढाई लेखाईमा प्रगति हुनेछ । घरमा मांगलिक काम हुनेछन् । मिलेर काम नगर्नु होला।

तुला

दिन सामान्य अनुकुल देखिन्छ। हेलचक्र्याई नगरि काम गर्नु होला सपनाले साकार रुप लिनेछ । प्रयत्न गरेमा नयाँ काम हात पार्न सकिनेछ। पुराना समस्या समाधान हुनेछन् । दैनिका काममा प्रगति हुनेछ। आयत निर्यात व्यापार व्यवसायबाट आम्दानी बढ्नेछ । पारिवारिक सहयोग मिल्नेछ । दामपत्य जीवनमा सुखानुभूति हुनेछ।

कुम्भ

काम गर्ने जोश जागर बढ्नेछ । प्रयत्न गरेमा नयाँ काम हात पार्न सकिनेछ । उपकारका काममा धन खर्च हुनेछ । पढाई लेखाईमा प्रगति हुनेछ । व्यापार व्यवसायबाट आम्दानी बढ्नेछ । घर परिवार,साथी भाइबाट सहयोग मिल्नेछ । नोकरी तथा राजनीतिमा भूमिकाको खोजी हुनेछ । संचित धन बढ्नेछ । ज्ञान गुनका कुरा हुनेछन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस


सम्बन्धित शिर्षकहरु
  • भाद्र २१ देखि २७ गतेसम्मको राशिफल
  • ०७६ भदौ २२ गते आइतबार ई. स. २०१९ सेप्टेम्बर ०८ तारिख, हेर्नुहोस राशिअनुसार तपाईंको भाग्य
  • नेपालमै छ यस्तो रोचक गुफा, जहाँ देखिन्छ हात्तिको सुँड, नाग सर्प लगायतको आकृति
  • शनि देवलाई खुसी पार्न यी १० उपाय अपनाउनुहोस्, तपाईको मनोकामना पुरा हुनेछ
  • © 2019: Sidha Nepal All Rights Reserved. Designed by: GOJI Solution
    माथी