ताजा समाचार

नेपालमा ६ हजारलाई सरकारी जागिरको अवसर, साधारण लेखपढ गरेकालाई समेत अवसर (सुचनासहित)काठमाडौं । नेपालमा रोजगारी नपाएर बिहान बेलुका छाक टार्न सकेत कठिन भएकाहरुलाई सुर्वण अवसर आएको छ । नेपाली सेनाले एकैपटक ५ हजार ९ सय ३८ जनाको लागि जागिर खुलाएको हो ।

आज श्री भर्ना छनौट निर्देशानलय, कार्यरथी विभाग जंगी अड्डाले एक सुचना जारी गर्दै जागिर खुलाएको जानकारी दिएको छ । बिज्ञापनमा भनिए अनुसार सैन्य मेडिकल, सैन्य सिग्नल, सैन्य डाईभर, कुचिकार, धोवी, सिर्कर्मी र सैन्य लगायतका विभिन्न पदहरुमा दरखास्त आह्वान गरिएको छ ।

योग्यता पुगेका नेपाली नागरिकले बिज्ञापनमा भनिए बमोजिक भदौं १६ गतेसम्म दरखास्त दिन सक्नेछन् । विभिन्न पदहरुमा फरक–फरक योग्यता कायम गरिएको भएपनि पद अनुसार साधारण लेखपढ देखि कक्षा १० उत्तीर्ण गरेकाहरुले दरखास्त दिन सक्नेछन् ।

बिस्तृतमा बिज्ञापनमा हेर्नुहोस् :

1.

2.

3.

प्रतिक्रिया दिनुहोस


सम्बन्धित शिर्षकहरु
  • दसैँको टीकाको साइत सार्वजनिक हेर्नुहोस्
  • मुस्कानका पिताको माग : ए’सि’ड हान्नेलाई झु’ण्ड्या’इयोस्
  • ओली सरकारले आकाशे र उडन्ते गफ गर्यो : डा. महत
  • गाडी भाडाभन्दा पनि सस्तो हवाई भाडा, अब कहाँ जान कति खर्च लाग्छ ?
  • © 2019: Sidha Nepal All Rights Reserved. Designed by: GOJI Solution
    माथी